O nas

Infam IT to firma informatyczna zajmująca się świadczeniem usług informatycznych, doradztwem oraz sprzedażą sprzętu komputerowego. Obsługujemy głównie małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu województwa łódzkiego pomimo tego jesteśmy również otwarci na klientów indywidualnych. W naszej ofercie poza usługami i doradztwem znajduje się cała gama zestawów i podzespołów komputerowych, urządzeń biurowych i urządzeń sieciowych. Ponad to sprzedajemy materiały eksploatacyjne do drukarek, faksów, urządzeń wielofunkcyjnych zarówno oryginalne jak i popularne zamienniki.

Oferujemy dojazd do klienta, diagnozę problemu i gdy to możliwe naprawę na miejscu. Zasięg działalności firmy obejmuje miasta Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Rozprzę oraz okoliczne mniejsze miejscowości

Dodatkowo jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde zgłoszenie z obszaru województwa łódzkiego Zdobyta wiedza poparta doświadczeniem pozwala na zaspokojenie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Nasza firma informatyczna to połączenie umiejętności wprowadzania innowacyjnych rozwiązań ze sprawnym zarządzaniem projektami w celu tworzenia nowoczesnych,  funkcjonalnych, a przede wszystkim efektywnych rozwiązań technicznych. Stosowanie najlepszych praktyk biznesowych sprawia, że w ramach opieki zapewniamy wyłącznie solidne rozwiązania informatyczne. Dysponując bogatym doświadczeniem oraz kompetentnym personelem, zapewniamy usługi informatyczne najwyższej jakości. Naszym atutem jest staranność i “tworzenie z pasją”; dzięki której wykonane przez nas zadania i projekty IT stają się niedoścignione.     Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz przeanalizowanie możliwości współpracy z nami. 

 Zapraszamy

 

Menu